Zajazd Pod Skałą – hotel jasło

Znakomity zespół pracownikó recepcji i obsługi. Zaangażowanie i profesjonalne oraz indywidualne podejście to chyba najważniejsze cechy przyświecające pracy naszego zespołu hotelowego. Jesteśmy wdzięczni za to, że decydujecie się powierzyć nam obsługę tych ważnych i najważniejszych chwil. Hotel Jasło – aby sprostać temu zaufaniu, uważnie Was słuchamy, dobierając elementy oferty tak, aby wesele czy chrzciny były dla Was nie tylko ważnym, ale i wspaniałym wspomnieniem – ponieważ nasza oferta to nie tylko hotel ale i wiele innych usłuyg. Strona internetowa tutaj.  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Nasze referencje (i jednocześnie – największa radość) to setki zadowolonych klientów nie tylko lokalnych z Jasła czy okolicy, są to setki lub nawet tysiące ludzi zachwyconych menu restauracji, zaskoczonych wnętrzami hotelu, dumnych ze wspaniałego wesela – niosąych rozgłoś o naszym obiekcie na terenie nie tylko całej Europy ale i świata. Do tego grona, pragniemy zaprosić również i Was.

Hinterlasse eine Antwort

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *

Du kannst folgende HTML-Tags benutzen: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>